Zapraszamy Was serdecznie na IX Forum Nieustannej Adoracji, które będzie w naszym kościele przy ul. Łazienkowskiej w dniach 11-12 XII br.
Rozrzucone po Polsce parafie, w których trwa nieustanna Adoracja Najświętszego Sakramentu, organizowały – począwszy od roku 2012 – coroczne, ogólnopolskie spotkania pod nazwą Krajowe Forum Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu w Parafiach. Ostatnie tego rodzaju wydarzenie, ósme z kolei, odbyło się w Dąbrowie Tarnowskiej w kwietniu 2019 roku. Chcemy powrócić do tych spotkań, by rozmawiać o wielkim darze Adoracji, dzielić się naszymi doświadczeniami, otwierać się na innych i budować jedność, której nam dziś tak bardzo potrzeba, a którą znajdziemy przy Panu naszym, który „jest z nami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata”.
W czasie tak licznych podziałów i po okresie wymuszonej przez epidemię izolacji, dobrze jest przełamywać opory, lęki, które niszczą i oddalają nas od siebie, by roztropnie, bo przecież pandemia jeszcze się nie skończyła, ale spotykać się, nawiązywać i odnawiać kontakty, dzielić się doświadczeniami, a nade wszystko wspólnie klękać przed Obliczem Pana Jezusa Eucharystycznego. On jest mocniejszy od zła, On jest Panem Życia i pozostając z nami w Najświętszym Sakramencie Ołtarza, daje nam swe Życie.
Wstęp na Forum na podstawie przesłanego zgłoszenia i otrzymanego mailowo potwierdzenia. Zapisy sa już zamknięte. 
konferencja ks. Tadeusza Polaka będzie dostępna po zakończeniu Forum na:
Eucharystia  w sobotę o godz 13 będzie transmistowana na naszym kanale Youtube
W programie między innymi:  

Sobota, 11 XII 2021 r.

11:00 Słowo wokół Adoracji Eucharystycznej. Adoracja i Krzyż – ks. Tadeusz Polak 

13:00 -14:00  Eucharystia 

15:30  Spotkajmy się, by rozmawiać o darze Adoracji. Świadectwa.

19:00  Nieszpory

Niedziela 12 XII 2021 r.

9:30 wprowadzenie do lectio divina – s. Agnieszka (dolny kościół)

10.00 lectio divina 

11:00 Eucharystia

12:30  Podsumowanie Forum = co dało nam to spotkanie – dzielenie w małych grupach